Anne Nilsson "Clown"

Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

ANNE NILSSON, 2 st, "Clown", champagneglas, Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, etikettmärkta, höjd ca 27 cm

Zustandsbeschreibung

Framstår i gott skick.

778843

2020-06-08