Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
ANNE NILSSON, 2 st, "Clown", champagneglas, Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, etikettmärkta, höjd ca 27 cm
Zustandsbeschreibung
Framstår i gott skick.
778843
2020-06-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner