Torsten Palm

Torsten Palm
Torsten Palm
Torsten Palm
Torsten Palm
Torsten Palm
Torsten Palm

Klubbat för:

13 000 SEK

2 000 SEK

TORSTEN PALM (1885-1934): Landskapsvy, signerad och daterad a tergo, olja på pannå, ca 48x55 cm

778844

2020-06-03