769 - Förkläden tidigt 1900-tal

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

FÖRKLÄDEN, 15 st, bomull, olika modeller, släta och dekorerade, bl a julförkläden, medföljer underklänning i bomull, 1900-talets första hälft

778845

2020-08-22