Golvljusstake

Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLJUSSTAKE, 2-delad, barockstil, 1800-tal, träskuren riklig dekor av bladornament, trepassformad fot med tassfötter, höjd 103 cm

Slitage

778864

2020-06-03