Golvljusstake
2020-06-03
778864
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLJUSSTAKE, 2-delad, barockstil, 1800-tal, träskuren riklig dekor av bladornament, trepassformad fot med tassfötter, höjd 103 cm
Slitage