Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Motiv med rabbi, signerad lennart Rosensohn, daterad 1979?, olja på duk, ca 69x55 cm
Något bubblig duk i höger hörn, mindre färgbortfall
778886
2020-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här