Lennart rosensohn oljemålning

Lennart rosensohn oljemålning
Lennart rosensohn oljemålning
Lennart rosensohn oljemålning
Lennart rosensohn oljemålning
Lennart rosensohn oljemålning
Lennart rosensohn oljemålning
Lennart rosensohn oljemålning
Lennart rosensohn oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Motiv med rabbi, signerad lennart Rosensohn, daterad 1979?, olja på duk, ca 69x55 cm

Något bubblig duk i höger hörn, mindre färgbortfall

778886

2020-06-07