Fanny Hjelm oljemålning

Fanny Hjelm oljemålning
Fanny Hjelm oljemålning
Fanny Hjelm oljemålning
Fanny Hjelm oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FANNY HJELM (1858-1944): Gårdsbyggnader vid sjö med fiskare, signerad Fanny Hjelm , olja på duk, ca 38x45 cm

778890

2020-06-03