Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, 1950/60 tal, mässing, läderlindad stam, för 2 lampor, märkt EB MADE IN SWEDEN 5013, höjdca 52 cm
Slitage och repor
778894
2020-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här