Fat Kina 1900-tal

Fat Kina 1900-tal
Fat Kina 1900-tal
Fat Kina 1900-tal
Fat Kina 1900-tal
Fat Kina 1900-tal
Fat Kina 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, bronserad metall, Kina, 1900-talets början, dekor i relief av hus vid risfält, botten med stämpel, diameter ca 25 cm

Slitage, fläckar

778913

2020-06-04