926 - Vitrinvagn

926 - Vitrinvagn
926 - Vitrinvagn
926 - Vitrinvagn
926 - Vitrinvagn

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINVAGN, stomme i mässing, trä och glas, toppskivan fungerar som avtagbar bricka, glaslucka på ena långsidan, hjultrissor, tidigt 1900-tal, höjd ca 80, 63 x 47 cm

Slitage, viss anlöpning

778914

2020-08-22