Skänkskåp valnöt

Skänkskåp valnöt
Skänkskåp valnöt
Skänkskåp valnöt
Skänkskåp valnöt
Skänkskåp valnöt
Skänkskåp valnöt
Skänkskåp valnöt
Skänkskåp valnöt
Skänkskåp valnöt
Skänkskåp valnöt

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, skänkskåp, 1900-talets mitt, fanérat i valnöt, nyckelbussningar i mässing, skyltmärkt, höjd ca 174, 90x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

778946

2020-06-02