Skrivbord
2020-06-02
778947
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, lådor samt skåp med bako mliggande hyllplan, sarg, ek, nyckel finns, höjd ca 92 samt 114x50 cm
Skrap och stötmärken, slitage och fläckar