Skrivbord NK

Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, 1920-tal, fanérat i björk, skyltmärkt R 308 14 C15 235 samt brännmärkning CM, höjd ca 75, 130x70 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Hurtsarna med defekta lås, avslag, slitage o repor

778959

2020-06-02