Skrivbord NK
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, 1920-tal, fanérat i björk, skyltmärkt R 308 14 C15 235 samt brännmärkning CM, höjd ca 75, 130x70 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen
Hurtsarna med defekta lås, avslag, slitage o repor
778959
2020-06-02