Carl Malmsten vitrinskåp "Undantaget"
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Undantaget", skåp med vitrinöverdel, 1900-talets andra hälft, fanérat i teak, 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, höjd ca 176, 96x37 cm, nyckel o lös fanérdel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador, lös fanérbit medföljer
778962
2020-06-02