Carl Malmsten vitrinskåp "Undantaget"

Carl Malmsten vitrinskåp
Carl Malmsten vitrinskåp
Carl Malmsten vitrinskåp
Carl Malmsten vitrinskåp
Carl Malmsten vitrinskåp
Carl Malmsten vitrinskåp
Carl Malmsten vitrinskåp
Carl Malmsten vitrinskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Undantaget", skåp med vitrinöverdel, 1900-talets andra hälft, fanérat i teak, 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, höjd ca 176, 96x37 cm, nyckel o lös fanérdel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador, lös fanérbit medföljer

778962

2020-06-02