Rouleauvas Kina

Rouleauvas Kina
Rouleauvas Kina
Rouleauvas Kina
Rouleauvas Kina
Rouleauvas Kina
Rouleauvas Kina
Rouleauvas Kina
Rouleauvas Kina
Rouleauvas Kina
Rouleauvas Kina
Rouleauvas Kina
Rouleauvas Kina

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROULEAUVAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, dekor av sångfåglar vid pion i emaljfärger, sepia samt järnoxid, botten med märke, höjd ca 30 cm

Smärre slitage

778963

2020-06-04