Mathsson Pernilla 69
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, DUX, stomme i bok, röd läderklädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 34-40 cm
Två skadade läderremmar (nackkudde), ostadig, klädsel med slitage o skador
778969
2020-06-02