Mathsson Pernilla 69

Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69
Mathsson Pernilla 69

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, DUX, stomme i bok, röd läderklädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 34-40 cm

Två skadade läderremmar (nackkudde), ostadig, klädsel med slitage o skador

778969

2020-06-02