Stolar Ekselius
2020-06-02
778982
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL-ERIK EKSELIUS, stolar, 6 st, JOC, 1900-talets andra hälft, fanérade i valnöt, stoppad sits, svart läderklädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 45 cm
Brukslitage, smärre ytskador