Stolar Ekselius

Stolar Ekselius
Stolar Ekselius
Stolar Ekselius
Stolar Ekselius
Stolar Ekselius
Stolar Ekselius
Stolar Ekselius
Stolar Ekselius
Stolar Ekselius
Stolar Ekselius
Stolar Ekselius
Stolar Ekselius

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, stolar, 6 st, JOC, 1900-talets andra hälft, fanérade i valnöt, stoppad sits, svart läderklädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 45 cm

Brukslitage, smärre ytskador

778982

2020-06-02