Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
KARL-ERIK EKSELIUS, stolar, 6 st, JOC, 1900-talets andra hälft, fanérade i valnöt, stoppad sits, svart läderklädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 45 cm
Brukslitage, smärre ytskador
778982
2020-06-02