Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HALSBAND i guld, 18 k 1951, svensk kontrollstämpel, stämplad SOM, längd ca 48, vikt ca 33 g,
Smärre slitage
779003
2020-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här