Halsband i guld

Halsband i guld
Halsband i guld
Halsband i guld
Halsband i guld
Halsband i guld
Halsband i guld
Halsband i guld
Halsband i guld
Halsband i guld
Halsband i guld
Halsband i guld
Halsband i guld

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HALSBAND i guld, 18 k 1951, svensk kontrollstämpel, stämplad SOM, längd ca 48, vikt ca 33 g,

Smärre slitage

779003

2020-06-02