Oidenitiferad konstnär

Oidenitiferad konstnär
Oidenitiferad konstnär
Oidenitiferad konstnär
Oidenitiferad konstnär
Oidenitiferad konstnär
Oidenitiferad konstnär

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinna med barn i interiör, olja på duk, signerad, ca 56x47 cm

Färgbortfall samt tryckmärke, oramad

779012

2020-06-09