Bordspendyl senempire
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, guillocherad urtavla med romerska siffror, förgylld och patinerad metall, sockeln delvis i sten, krönt av mansfigur, höjd ca 48 cm, pendel finns att avhämta vid Utlämningen
Nyckel saknas, smärre ytskador
779022
2020-06-02