Bordspendyl senempire

Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, guillocherad urtavla med romerska siffror, förgylld och patinerad metall, sockeln delvis i sten, krönt av mansfigur, höjd ca 48 cm, pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Nyckel saknas, smärre ytskador

779022

2020-06-02