Kungliga porsträtt

Kungliga porsträtt
Kungliga porsträtt
Kungliga porsträtt
Kungliga porsträtt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNGLIGA PORTRÄTT, 2 st, varav en med signatur, Kung Oscar II, samt Kung Gustaf V (signerad), fotografier, ej ramade, totala mått 16,5 x 11 cm.

Slitage

779028

2020-06-02