Cigarrvagn

Cigarrvagn
Cigarrvagn
Cigarrvagn
Cigarrvagn
Cigarrvagn
Cigarrvagn
Cigarrvagn
Cigarrvagn
Cigarrvagn
Cigarrvagn
Cigarrvagn
Cigarrvagn
Cigarrvagn
Cigarrvagn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARRVAGN, nysilver, 1900-talets första hälft, CL Carlström, avtagbart askfat med plats för 9 cigarrer, ca 18x12 cm

Smärre slitage

779031

2020-06-02