Vägglampor GBW mässing

Vägglampor GBW mässing
Vägglampor GBW mässing
Vägglampor GBW mässing
Vägglampor GBW mässing
Vägglampor GBW mässing
Vägglampor GBW mässing
Vägglampor GBW mässing
Vägglampor GBW mässing

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPOR, ett par, GBW, 1900-talets andra hälft. mässing, ca 15 cm

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

779033

2020-06-02