Ask för Manschettknappar

Ask för Manschettknappar
Ask för Manschettknappar
Ask för Manschettknappar
Ask för Manschettknappar
Ask för Manschettknappar
Ask för Manschettknappar
Ask för Manschettknappar
Ask för Manschettknappar
Ask för Manschettknappar
Ask för Manschettknappar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MANSCHETTKNAPPSASK, tenn, "Originell", Widerholm & Dahlberg, Eskilstuna, 1930/40-tal, diameter ca 6,5 cm

Bruksslitage

779041

2020-06-02