Ginger dockor

Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GINGER 1950-tal, 3 st dockor, 2 sängar, 1 nattduksbord, flertalet kläder och tillbehör

Bruksslitage

779042

2020-06-02