Axel Nilsson oljemålning

Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): "Höstmotiv", signerad, olja på pannå, 38x47 cm

779073

2020-06-02