Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
ELEFANT, keramik, Kupittaan Savi Oy, stämplad i godset, ca 1950-tal, höjd ca 22 cm
Smärre bruksprå
779075
2020-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här