Elefant Kupittaan Savi

Elefant Kupittaan Savi
Elefant Kupittaan Savi
Elefant Kupittaan Savi
Elefant Kupittaan Savi
Elefant Kupittaan Savi
Elefant Kupittaan Savi
Elefant Kupittaan Savi
Elefant Kupittaan Savi
Elefant Kupittaan Savi
Elefant Kupittaan Savi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

ELEFANT, keramik, Kupittaan Savi Oy, stämplad i godset, ca 1950-tal, höjd ca 22 cm

Smärre bruksprå

779075

2020-06-02