Express Boy

Express Boy
Express Boy
Express Boy
Express Boy
Express Boy
Express Boy
Express Boy
Express Boy
Express Boy
Express Boy

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MEKANISK LEKSAK, plåt, "Express Boy", Gescha, Tyskland, 1950-tal, längd ca 8 cm

Ena hjulet är delvis av, bruksslitage, ej fumkitonstestad, SAV garanterar ej funktione

779087

2020-06-02