Peter Dahl litografi
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PETER DAHL (1934-2019) Fredmans Epistel 80, "Angående Ulla Winblads lustresa till första torpet", färglitografi, signerad, bildyta ca 41,5x27,5 cm
Kuntoraportti
779100
Päivämäärä:
2020-06-02