Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PETER DAHL (f. 1934): "Stolta stad", signerad och numrerad Peter Dahl 20/285, färglitografi, ca 58x86 cm
779112
2020-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här