Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

PETER DAHL (f. 1934): "Stolta stad", signerad och numrerad Peter Dahl 20/285, färglitografi, ca 58x86 cm

779112

2020-06-02