Samling silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 400 SEK
SAMLING SILVER, 13 delar, 1900-tal, bestående av fotoram, div skedar, sopslev mm, kontrollstämplar, Bruttovikt tillsammans ca 1.450 gram, Nettovikt exkl föremål med andra mtrl ca 617 gram
Mindre repor och bucklor förekommer
779128
2020-06-04