Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 400 SEK

SAMLING SILVER, 13 delar, 1900-tal, bestående av fotoram, div skedar, sopslev mm, kontrollstämplar, Bruttovikt tillsammans ca 1.450 gram, Nettovikt exkl föremål med andra mtrl ca 617 gram

Mindre repor och bucklor förekommer

779128

2020-06-04