Cartellur brons

Cartellur brons
Cartellur brons
Cartellur brons
Cartellur brons
Cartellur brons
Cartellur brons

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARTELLUR, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgylld brons, emaljerad urtavla med romerska siffror, längd ca 38, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

779131

2020-06-02