Akvarell på siden Kina

Akvarell på siden Kina
Akvarell på siden Kina
Akvarell på siden Kina
Akvarell på siden Kina

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKVARELL, på siden, Kina, 1900-talets mitt, motiv av fågel vid rosenbuske och bananträd, kalligrafi, sigill, ca 76x39 cm

779133

2020-06-14