Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ. omkring mitten av 1900-talet, rokokostil, mahognyfanér, 3 lådor, beslag i mässing, marmorskiva, höjd ca 80, 90x48 cm, nyckel finns

Bruksslitage, stötmärken kring fanér förekommer

779138

2020-06-03