Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
TRÄSNITT, Japan, 1900-tal, dam med paraply och lykta på promenad, stämpelsignerad, bildmått: 24x18,5 cm
Ej examinerad ur ram
779153
2020-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här