Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

TRÄSNITT, Japan, 1900-tal, dam med paraply och lykta på promenad, stämpelsignerad, bildmått: 24x18,5 cm

Ej examinerad ur ram

779153

2020-06-02