Pentti Koivokko serigrafi

Pentti Koivokko serigrafi
Pentti Koivokko serigrafi

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

PENTTI KOIVIKKO (1944-) Natthockey, signerad samt daterad -84, serigrafi, 68/100, 55x45 cm

779161

2020-06-02