Tallrikar Kina 1700-tal Famille rose

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

TALLRIKAR, 2+1, porslin, Kina, Yongzheng (1723-1735) och Qianlong (1736-1795), famille rose, diameter ca 22-23 cm

Nagg, sprickor

779173

2020-06-02