Sekretär 1950 tal

Sekretär 1950 tal
Sekretär 1950 tal
Sekretär 1950 tal
Sekretär 1950 tal
Sekretär 1950 tal
Sekretär 1950 tal
Sekretär 1950 tal
Sekretär 1950 tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, 1950-tal, teakfanér, utdragbar skrivskiva, höjd ca 96, 89x47 cm

Bruksslitage

779186

2020-06-03