Mårten Andersson litografi

Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Bröllop, signerad Mårten A, färglitografi, 18/200, 84x62 cm

Med deditkation

779198

2020-06-02