Emil Olsson

Emil Olsson
Emil Olsson
Emil Olsson
Emil Olsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMIL OLSSON (1890-1964): "IV Stilleben", signerad Emil Olsson, a tergo betitlad, olja på duk, ca 55x38 cm

779200

2020-06-02