Solstolar

Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLSTOLAR, 2 st, 1950/60-tal, teak och textil, sitthöjd ca 30 cm,

Bruksslitage

779205

2020-06-03