Royal Copenhagen figurin

Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTIAN THOMSEN (1860-1921), figurin, porslin, Kunglig Dansk, pojke med fiskespö, 1900-talets mitt, signerad och numrerad (1659), höjd ca 30 cm

779209

2020-06-02