Byrå 1700-tal senbarock

Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, front med 3 lådor, fanér i olika träslad, dekor med stjärna i intarsia, beslag i mässing, höjd ca 83, 109x58 cm

Slitage, märken, sprickor

779218

2020-06-18